“But human nature—“ Fuck you. Enough said. Human nature is what we make it, and you know that too, whether or not you want to own up to it—you cowardly excuse-mongering bastards.

czwartek, 21 stycznia 2010

o que é que se faz para matar a saudade?

Właśnie o tym. Co się robi, żeby "zabić" tęsknotę? Pracuje się dużo? Czyta książki? Ani na chwilę nie pozwala się myślom na swobodny bieg, żeby mimowolnie nie wracały wciąż do jednego? Rzuca się wszystko znowu i wraca? Idzie się na jogę? Medytuje? Tłumaczy się sobie, że tak lepiej że tak musi być że to normalne? Rozmawia się o tym z przyjaciółmi? A jak już mają dość (co im się dziwić... ile można...)?

1 komentarz:

  1. Pracuje sie, czyta, czasem pije za duzo, czasem kombinuje co zrobic zeby robic cos waznego, wartosciowego, ciekawego. Czasem nieco z poczucia winy robi stara sie byc kims lepszym. Czasem sie wyjezdza w nieznane zeby po kilku miesiacach wrocic i stwierdzic, ze w sumie bylo fajnie ale to jednak nie to.

    Czasem sie medytuje, znajdujac w tym spokoj, wyciszenie i pogodzenie ze swiatem. Czasem nie mowi sie za duzo, starajac sie byc po prostu milym dla ludzi, sluchajac co maja do powiedzenia i nie oczekujac zbyt duzo w zamian.

    OdpowiedzUsuń